Neděle 18.06. a závody Cyklokramo KIDS v Rapotíně a ve Slovenských Vráblech

20.06.2023

Nedělní Loučka ve SPACu bohužel nebyla letos určena žákům, proto naši mladí dali přednost jiným silničním závodům před "běžným" nedělním tréninkem.

Max Kramoliš si zazávodil v rámci SVK poháru na kriťáku – O cenu mesta Vráble. V konkurenci 36.závodníků se prosadil na 30.místo.

Blíže to měli naši dva mladší žáci – Vojta Kubínek a Tomáš Melichar, kteří zamířili na Jesenického šneka – Buldočí časovku do Rapotína. Na rovinaté trase po vesnici dlouhé 6km svedli na dálku nádherný souboj, ve kterém byl o pouhých 5.sec.úspěšnější Vojta, který zvítězil. Na druhém místě tak skončil Tomáš Melichar, když oba porazili dalších 14.soupeřů. Na stupních vítězů si pak zaslouženě převzali Diplom a první vydělané Prize money za cyklistiku v životě !!!