Silniční časovka Velká Kraš a první vítězství pro Cyklokramo v sezóně 2023

27.04.2023

V neděli 23.04. se uskutečnila silniční časovka v rámci Jesenického šneka – a to Velká Kraš (u Vidnavy).

Závodu se za náš oddíl zúčastnili Max Kramoliš ve starších žácích a Tomáš Melichar v mladších žácích.

Trasa měřila cca 12km a byla poměrně rovinatá. Nejvíce cyklistům znepříjemňoval život silný vítr, ale to bylo pro všechny stejné…

Protože se startovalo až kolem poledne, teploty vystoupaly nad 10 st.C a někteří tak startovali v krátkých špurtkách…

Ve starších žácích Max Kramoliš zajel pěkný závod a umístil se na 4.místě z 8-mi závodníků (za dvěma reprezentanty Tufo Pardus Prostějov a jedním z Mapei Merida Kaňkovský). Na bednu mu chybělo cca 45 sekund.

V mladších žácích se Cyklokramo dočkalo prvního vítězství v sezóně 2023, a to když Tomáš Melichar s náskokem 18 sec.na druhého zvítězil v konkurenci dalších 9.mladších žáků.